program

pro média

naši kandidáti

aktuálně

partneři

Eurovolby

podpořte nás

kontakt

1

Ing. Pavel Vermach, Ph.D. (60)

2

Ing. Jiří Falc

(51)

3

Dagmar Wittbergerová

(64)

4

Ing. Martin Sládek

(34)

5

doc. PhDr. Iva Poláčková Šolcová, Ph.D. (42)

6

Mgr. Drahoslava Kráčmarová (34)

7

Tomáš Velinský, M.A.

(61)

8

Marie Smrkovská, DiS.

(40)

9

Čestmír Burda

(63)

10

Láďa Tichý

(39)

11

Martin Zuzaňák

(51)

12

Josef Lust

(69)

Naši kandidáti do Zastupitelstva MČ Praha Dolní Počernice na kandidátce DOLNÍ 2018

Naši kandidáti do Zastupitelstva hl.m.Prahy  na kandidátce č.29 Evropské koalice pro Prahu

Ing. Pavel Vermach, Ph.D. (60)

Ing. Martin Sládek (34)

Marie Boháčová (60)

NAŠI KANDIDÁTI

19

14

62

Pavel je autorizovaným stavebním inženýrem se zaměřením na pozemní stavby a konstrukční systémy. Léta se zabývá přípravou a realizacemi staveb a také aplikovaným výzkumem geopolymerních materiálů a odpadovým hospodářstvím.

Jirka je obchodníkem a již přes 20 let se pohybuje v oblasti stavebnictví. Specializuje se na systémy tzv. „inteligentních budov“, což je směr, který je nedílnou součástí tzv. „smart cities“ – směr, ke kterému se přihlásilo i hlavní město Praha.

V Dolních Počernicích žije Dagmar od roku 1975. Léta pracovala jako hlavní pokladní na poště Praha a referentka MV ČR. Před nástupem do důchodu zastávala funkci správce pohledávek u přepravní firmy a i v důchodu je pracovně činná.

Martin je v rámci čtyřkoalice zastupuje stranou SNK Evropští demokraté, která jej  také navrhla do Zastupitelstva hl.m.Prahy na kandidátce Evropská koalice pro Prahu.

Iva je psycholožka, zabývá se výzkumem v psychologii a zajímají ji především emoce, stárnutí, kvalita života a zdraví člověka. Psychologii i učí. Iva se přestěhovala do Dolních Počernic teprve před pár lety (narodila se ve Kbelích).

Drahoslava je učitelkou českého jazyka, angličtiny a společenských věd. Momentálně se věnuje doktorandskému studiu na Pedagogické fakultě UK. Draha se věnuje problematice školství, kultury a otázkám sociálních nerovností.

Tomáš je architekt a jeho práce je respektována a obdivována nejenom v Praze, ale napříč republikou. Propojuje staré a nové stavby v rámci městské zástavby, jeho stavby jsou ukázněné a vzdušné a přitom leckdy vznikají i na místech černých skládek.

Marie vystudovala VOŠ ekonomického zaměření, obor Účetnictví a finance. Už 16 let se v praxi zabývá mzdovým a finančním účetnictvím, personálním poradenstvím, zpracovává daňové agendy drobným živnostníkům a firmám  a opravdu se vyzná ve všech předpisech a novelách.  svazu.

Čestmír vystudoval průmyslovou školu elektrotechnickou. Léta pracoval jako servisní technik výpočetní a kancelářské techniky a po roce 1993

se specializoval na servis strojů pro přípravu tisku v polygrafickém průmyslu. Od roku 2000 pracuje jako obchodník v oblasti polygrafie.

 

Láďa je dolnopočernický rodák a pracuje v rodinné firmě, která podniká v tradičním oboru zámečnictví a kovovýroba. Ve volném čase se věnuje především sportu: rekreačně (a příležitostně i závodně) běhá a jezdí na kole. Baví ho i vysokohorská turistika. Má dvě děti.

Martin má elektrotechnické vzdělání a je otcem dvou již dospělých dcer. V Dolních Počernicích žije více než čtvrt století a baví politika, ekologie, příroda, sport, hudba, fotografie, a hlavně rodina.

Pepa vystudoval strojní školu a pracoval jako projektant a technik počítačové firmy. Než šel do důchodu, pracoval v Malešické teplárně jako technik a měl na starosti měření emisí. Logicky mu nejvíce vadí znečisťování životního prostředí v obci

webdesign: JanAltonDesign 2018

Náš kandidát do Evropského parlamentu

Mgr. Lukáš Vermach, Ph.D.)

23

14

Ing. Michaela Vondráčková, Ph.D.

(56)

Michaela je milovnice přírody a vynálezkyně. Patří mezi nesmiřitelné bojovnice s nespravedlností a bezprávím. S Jirkou Falcem organizovala petici pro zavedení protihlukových opatření v oblasti Jižní spojky podél počernických Vinohrad, zejména usilovala o vybudování protihlukového valu  -  vedení radnice tehdy dalo přednost zalesnění  před  protihlukovým valem, ačkoliv je  nasnadě, že  stromy hluk  nezastaví.

13

Ilona Slavíčková

(51)

15

Ing. Josef Nožička, Ph.D.
(43)

Ilona pracuje v soukromé firmě v účtárně – je trpělivá, pečlivá a důsledná. Pro Ilonu jsou Dolní Počernice opravdovým domovem, ve kterém žije avychovala své děti. Ačkoliv zde nevyrůstala (a možná právě proto) vidí Dolní Počernice jako krásné a klidné místo k životu

Josef je softwarový a datový analytik. Navrhuje a spolurealizuje rozsáhlé IT systémy na zakázku. Rád navrhuje efektivní a jednoduchá řešení složitých (nejen IT) problémů. Ve volných chvílích fotografuje a dokumentuje dění v obci.